CZEŚĆ, TO JA

Jestem Kinga i w mojej głowie założyłam to miejsce wiele lat temu. Zaprosiłam do niego moją rodzinę i wspólnie tworzymy markę LOVERLANDER. Podróżuję najmniejszą terenówką świata, czyli Suzuki Jimny, którego przerobiłam na minikampera według własnego projektu. Po ponad 6 latach doświadczeń w rajdach offroadowych, terenowych próbach w głębokim błocie, na trawersach i kilkukrotnym stawaniu na podium, zdecydowałam, że te ciężkie przeprawy czas wzbogacić o wyprawy. 

Offroadowo zjeździłam wiele miejsc, m.in. północną Tajlandię, omijając utwardzone drogi i docierając do zakątków, których nie znajdzie się na pocztówkach z wakacji. Mam jednak podejrzenia, że moje terenowe auto zakochało się w Suwalszczyźnie, bo nieustannie mnie tam wozi. Zmodyfikowałam i wyposażyłam je tak, by mogło nie tylko wjechać gdziekolwiek, ale zabrać mnie wszędzie tam, gdzie nie dotarłabym osobówką, vanem czy dużym kamperem. Gdy rozbijam obóz wokół auta i rozstawiam namiot dachowy, okolicę zwiedzam też terenowym, ponaddwudziestoletnim motocyklem, który podróżuje ze mną na przyczepce.

Jesienią 2022 roku, z jeszcze zrastającym się barkiem po motocyklowej kontuzji, zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii A i od tego czasu wyprawy motocyklowe na stałe wpisałam w mój wyjazdowy kalendarz. Zjechałam góry północnej Tajlandii, objechałam wokół Maroko, przejechałam się po Saharze, byłam nad węgierskim Balatonem, w austriackich Alpach i nad słoweńskim morzem.

Na tym blogu dzielę się moimi wyprawowymi tipami, testuję sprzęty i produkty oraz pokazuję jak radzę sobie z małą przestrzenią bagażową samochodu w kontekście przewozu psów i pełnego ekwipunku pozwalającego mi żyć i pracować w trasie, w lesie i poza zasięgiem.

Czasem znajdziesz tu również migawki z wypraw – tych 4×4 i motocyklowych. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do Twoich podróży!

Do zobaczenia gdzieś poza szlakiem!

Zamknij