CZEŚĆ, TO JA

Jestem Kinga i w mojej głowie założyłam to miejsce wiele lat temu. Zaprosiłam do niego moją rodzinę i wspólnie tworzymy markę LOVERLANDER. Podróżuję najmniejszą terenówką świata, czyli Suzuki Jimny, którego przerobiłam na minikampera według własnego projektu. Po ponad 6 latach doświadczeń w rajdach offroadowych, terenowych próbach w głębokim błocie, na trawersach i kilkukrotnym stawaniu na podium, zdecydowałam, że te ciężkie przeprawy czas wzbogacić o wyprawy. 

Zjeździłam wiele miejsc, m.in. północną Tajlandię, omijając utwardzone drogi i docierając do miejsc, których nie znajdzie się na pocztówkach z wakacji. Mam jednak podejrzenia, że moje terenowe auto zakochało się w Suwalszczyźnie, bo nieustannie mnie tam wozi. Zmodyfikowałam i wyposażyłam je tak, by mogło nie tylko wjechać gdziekolwiek, ale zabrać mnie wszędzie tam, gdzie nie dotarłabym osobówką, vanem czy dużym kamperem. Gdy rozbijam obóz wokół auta i rozstawiam namiot dachowy, okolicę zwiedzam też terenowym motocyklem, który podróżuje ze mną na przyczepce.

Na tym blogu dzielę się moimi wyprawowymi tipami, testuję sprzęty i pokazuję jak radzę sobie z małą przestrzenią bagażową samochodu w kontekście przewozu dużego psa i pełnego ekwipunku pozwalającego mi żyć i pracować w trasie, w lesie i poza zasięgiem. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do Twoich podróży!

Do zobaczenia gdzieś poza szlakiem!

Zamknij