Podstępne trawersy, głębokie koleiny, parująca maska i najwredniejsze błoto ze wszystkich mi znanych. Obejrzyj filmik i zobacz jak jeździmy z zaprzyjaźnionymi ekipami na bieszczadzkim rajdzie.

Nie samym błotem rajd żyje

Przyjemna pogoda to dopełnienie zmagań pieczątkowych. Sprzyja integracji załóg, jest łaskawa dla przebywającego poza autem pilota, dodaje mocy. W Bieszczadach chyba zawsze jest mokro tam, gdzie powinno być mokro. Od 5 lat nie zdarzył nam się rajd, na którym byłoby tak sucho, żeby nie można było gdzieś się wkleić. Wyścig i przeprawy w drodze po kolejne punkty idą w parze z obcowaniem z naturą w jednym najpiękniejszych regionów kraju. Dlatego gdy nie pada, udział w rajdzie offroad jest nie tylko emocjonującym, ale również pięknym wydarzeniem.

Tej jesieni aura była doskonała. Jak zwykle, nie zabrakło głębokich jam z „melasą” (czyli gęstym błotkiem) i wyślizganych podjazdów. Ale przy tym wszystkim ważną rolę odegrało słońce. Nie tylko przyspieszało schnięcie przemokniętych butów i motywowało załogi w wyścigu po podium. Ozłacało też kolorowe drzewa na wzgórzach i nasycało, nadal soczystą, zieleń połonin. W takich okolicznościach przyrody, aż miło było nurkować w tym błocie.

Zapraszamy na krótki klip. Poczuj ducha bieszczadzkiego rajdu offroad i poznaj jego malowniczą okolicę:

Jeszcze więcej widoków, jeszcze więcej rajdów

Jeśli podobał Ci się film, będziemy wdzięczni za pozostawienie nam komentarza i zasubskrybowanie naszego kanału na YouTube. Ponieważ staramy się obecnie utrzymać rytm nowych video publikacji z pojazdówek i rajdów z różnych zakątków kraju, polecamy też włączenie opcji powiadomień o nowych filmach. Niebawem publikujemy video z przepięknego regionu Ponidzia w województwie świętokrzyskim. Jestem bardzo ciekawa, czy Ci się spodoba! Jeśli miałeś okazję odwiedzić tę okolicę, być może odnajdziesz w filmie kilka nowych, nieznanych Ci dotąd miejsc. Tu również jesienna aura okazała się być znakomitą, magiczną wręcz oprawą dla tej dwudniowej pojazdowi. Ale o tym w kolejnym wpisie z cyklu #Video.

Polecamy do poczytania również:


Niezbędnik offroadowy
Jak zacząć przygodę z offroadem

Do zobaczenia gdzieś na trasie (poza szlakiem)!